![На Херсонщині діти можуть повернутися у школи: подробиці image](https://hovorymo.live/assets/images/candid-portrait-two-ppreschoolers-spending-leisure-time-indoors-home-kindergarten-sitting-together-wooden-desk-with-pencils-sheets-paper-drawing-development-creativity-2.jpg)
Відновити очне навчання в умовах воєнних дій школи Херсонської області зможуть з першого вересня. Про це заявив заступник начальника Херсонської ОВА Антон Самойленко. Станом на початок нового навчального року на Херсонщині зможуть відновити очне навчання не більше ніж в 11 навчальних закладах. Він додав, що процес відновлення та дообладнання шкіл триватиме і після 1 вересня. Наразі усі школярі регіону навчаються дистанційно.
На початку року рада професійної освіти при Херсонській ОВА запропонувала відновити офлайн-навчання у школах в деяких громадах регіону.
Додамо, що в Україні 24% дітей навчаються дистанційно, найбільше у східних та південних регіонах. Про це свідчать результати пілотного дослідження добробуту дітей в Україні після двох років повномасштабного вторгнення «Індекс майбутнього».
Тим часом у Запорізькій області планують побудувати підземні школи, аби учні могли вчитися очно чи у змішаному форматі. Навчальні заклади мають з'явитися вже до 1 вересня.