![Мінкульт погодив вперше в історії Стандарт профільної музичної освіти: що це означає image](https://hovorymo.live/assets/images/pexels-yan-krukau-8192113.jpg)
Міністерство культури та інформаційної політики України вперше в історії затвердило Стандарт профільної музичної освіти, що здобувається на основі початкової музичної освіти одночасно з повною загальною середньою освітою. Про це йдеться на офіційному сайті відомства.
Мета профільної музичної освіти:
- розвиток і поглиблення спеціальних здібностей учнів,
- розширення їх естетичного досвіду,
- формування ціннісних орієнтацій у процесі активної навчальної та фахової музичної діяльності,
- набуття здобувачем комплексу професійних, у тому числі виконавських, теоретичних та творчих компетентностей, що відповідають вимогам до результатів здобуття спеціалізованої профільної мистецької освіти,
- орієнтування здобувача на продовження навчання на рівні вищої спеціалізованої музичної освіти.
Затверджений стандарт також стане основою для розроблення Типової освітньої програми третього рівня повної загальної середньої освіти з музичного мистецтва.
![author ГОВОРИМО pro освіту](assets/images/authors/redakciya-1.png)