![Ялинка єднання в Одесі та подарунки для захисників у Львові: як учні святкували Миколая image](https://hovorymo.live/assets/images/92951.jpeg)
Кілька десятків учнів з різних шкіл Одеси 6 грудня прикрашали місцеві ялинки. Дійство приcвятили до Дня Миколая, а також Збройних сил України. Про це повідомляє пресслужба Одеської міської ради. Як зазначають у відомстві, всі ялинкові прикраси учні виготовляли самостійно. Прикрашене новорічне дерево назвали - ялинкою єдності. Для цього обрали символічну кольорову гаму: синьо-жовту.
Схожу акцію одеські учні робили минулого року. Тоді дерево називалось - ялинкою незламності.
![](assets/images/92957.jpeg)
6 грудня житомирські школярі стали справжніми "миколаями". Вони передали пораненим захисникам, які лікуються в шпиталі свої "миколайчики". А це теплі речі, солодощі та обереги. Частину подарунків вихованці садочків та шкіл Житомира робили своїми руками. Військові кажуть, така дитяча увага розчулює і мотивує боротися далі.
![](assets/images/e4cbe55d805fe8f2.jpg)
Новорічний настрій робили учні Львова. Вони зібрали майже дві тонни мандарин для дітей у лікарнях, а також частину цитрусових відвезли у медзаклади, де лікують захисників. Аби зібрати таку кількість фруктів, в школах міста напередодні оголосили збір.
![](assets/images/photo_5442622990769574809_y.jpg)
Нагадаємо, 6 грудня в Україні вперше святкують день Святого Миколая за новоюліанським календарем. Щодо святкових заходів у цей день, то Рада оборони Києва ухвалила рішення про заборону в столиці масових заходів на Різдво та Новий рік.