![Замість школи - шпиталь: російські військові окупували школу на Луганщині і звозять туди поранених image](https://hovorymo.live/assets/images/c51f27f4-c70a-4637-9c89-67476c807bc8_cx6_cy14_cw88_w1200_r1.jpg)
Про те, що росіяни знову окупували школу повідомляє Луганська обласна військова адміністрація на своїй сторінці у Фейсбук. За їхніми даними, у тимчасово захопленому Рубіжному Луганської області російські загарбники влаштували у школі військовий госпіталь.
Якщо у вцілілих школах Сєвєродонецька окупанти намагаються проводити дистанційне навчання, то у Рубіжному в дітей навіть такого права немає. Бо, до прикладу, в одній із освітніх будівель загарбники облаштували військовий шпиталь. Приходити раз на тиждень і отримувати завдання школярам нікуди.Луганська обласна державна адміністрація
Нагадаємо, раніше Генштаб ЗСУ попереджав, що російські окупанти готуються до зими, тому на тимчасово окупованих територіях України почали облаштовувати свої штаби у школах, дитячих садочка та лікарнях. Нещодавно стало відомо, що вони також окупували школу у Лозно-Олександрівці, що на Луганщині.
![author ГОВОРИМО pro освіту](assets/images/authors/redakciya-1.png)