Штраф за булінг та знищенні школи на Донеччині: підсумки освітнього тижня
20 жовтня 2023
Ізраїль частково відновив навчання у школах, а на Одещині розслідують факт знущання над школярем. Підбиваємо підсумки освітнього тижня, що минає.
зображення з Pexels
Навчання в Ізраїлі частково відновили. Країну поділили на три зони: зелену, жовту та червону. Зелена вчиться офлайн. Жовта - школи відкриваються за умови, що мають бомбосховища, червона - онлайн.
За тиждень російські терористи знищили дві українські школи. Обидві - на Донеччині.
Верховна Рада ухвалила держбюджет-2024 у першому читанні. На освіту виділили 178,8 млрд гривень.
Регіони України не використовують кошти, які виділила держава на будівництво та ремонт шкільних укриттів. З держбюджету було виділено 1,5 млрд гривень, але станом на 1 жовтня з цих грошей використано лише 90,5 млн гривень, повідомили у Міністерстві фінансів.
Виховательку київського садка звинувачують у побитті дворічної дівчинки. Батьки написали заяву до поліції. Поліція столиці за фактом нанесення дитині тілесних ушкоджень розпочала кримінальне провадження.
На Одещині підлітки жостоко знущалися зі свого однолітка: запхали головою у вигрібну яму та змусили роздягтися перед камерою. Правоохоронці проводять розслідування. Один із кривдників - син вчительки.
На Рівненщині суд покарав батьків школярів, які цькували однокласника. Тепер двоє жінок мають заплатити штраф - по850 гривень.
Підземне навчання у метро-школі Харкова збільшується: місто облаштовує додаткові класи. Станом на зараз під землею вчиться 66 класів.
З 23 жовтня у більшості українських шкіл розпочинаються канікули. Але є й школи, що скасували осінній відпочинок та перенесли його на зиму.
У школах України відбувається основний етап третього циклу загальнодержавного зовнішнього моніторингу якості початкової освіти. Відповідні анкети заповнюють і вчителі.
29 квітня 2024
Цей сайт використовує файли cookie. Вони дають нам змогу забезпечувати нормальну роботу сервісу, зокрема захист від шахрайства або неправомірного використання, а також вимірювати нашу аудиторію.